« wstecz

Firma BIOIDENT

 

 

BIOIDENT

Fax.                          (0-42) 617 26 54

ul. Górnicza 12/14

Sekretariat                (0-42) 617 28 28

91-765   Łódź

Pion Handlowy         (0-42) 656 21 15

NIP   947-189-37-46

e-mail:                       biuro@bioident.pl

REGON   100469461

Internet                      www.bioident.pl

BANK ZACHODNI WBK S.A.  19 1090 2705 0000 0001 0862 0012

 

Szanowni Państwo,

 

Początek roku 2008 przyniósł integrację dotychczasowego Działu Systemów Biometrycznych firmy Cardco Sp. z o. o. i powstanie nowej jednostki organizacyjnej, jaką jest firma BIOIDENT.

           

Dział biometryczny firmy Cardco Sp. z o. o. w 2002 roku rozpoczął wdrażanie systemów kontroli dostępu (KD) i rozliczania czasu pracy (RCP) w oparciu o biometrię linii papilarnych. W 2008 roku dział biometryczny firmy Cardco Sp. z o. o. został przekształcony w firmę BIOIDENT.

 

Niemniej jednak firma Cardco pozostaje wyłącznym przedstawicielem na rynek polski czytników biometrycznych firmy Suprema i Ekey, jednakże jej głównym dystrybutorem i przedstawicielem w dziedzinie technik biometrycznych zostaje firma BIOIDENT.

 

Celem firmy BIOIDENT jest w dalszym ciągu dostarczanie na rynek Polski produktów biometrycznych najwyższej jakości oraz zwiększenie zainteresowania rozwiązaniami rodzącymi się na naszych oczach, które wychodzą naprzeciw społecznym oczekiwaniom w świecie rosnących zagrożeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

 

 

 

Załoga firmy

BIOIDENT

 


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry