« wstecz

CARDCO - Producent kart plastikowych, rabatowych, stałego klienta.

Karty plastikowe - zastosowanie praktyczne

Wyróżniamy różne metody drukowania, np.: druk termsublimacyjny jest odmianą termotransferu, ale pozwala na wykonywanie nadruków pełnokolorowych (CMYK) - nie każda metoda jest polecana, żeby wykonać karty elektroniczne - chipowe.

Do niedawna karty plastikowe były kojarzone tylko z kartami telefonicznymi. Ale (co ważne) stan ten się ekspresowo zmienia z racji częstszego wykorzystywania kart plastikowych w planach stricte promocyjnych, np.: karty identyfikacyjne. Karty plastikowe mogą być numerowane za pomocą drukarki kart plastikowych.

Karty mikroprocesorowe cieszą się z każdym rokiem większą renomą i popularnością. Oczywiścieto wynika z niskiej ceny za jaką możemy je zdobyć, a także dostępności, ponieważ - takie są fakty - w Polsce jest kilka dobrych i renomowanych przedsiębiorstw je dostarczających.
 

Karty stałego klienta

Musimy jednak mieć na uwadze, że ta wartość karty nie może być tylko wyznacznikiem jakości - zazwyczaj warto zapłacić więcej i posiadać tą gwarancję, że zlecenie na nasze karty zostanie wykonane zupełnie dobrze, a kolorystyka będą zgodne z oczekiwaniami - właśnie dlatego karta plastikowa należy wykonywać profesjonalnie.

Karty magnetyczne cieszą się z każdym rokiem większą renomą i użytecznością. Zazwyczajto bierze się z niskiej ceny za jaką możemy je kupić, a również dostępności, ponieważ - takie są fakty - na rynku jest wiele i renomowanych przedsiębiorstw je sprzedających.

Do niedawna karty plastikowe były kojarzone tylko z kartami telefonicznymi. Jednak (co ważne) stan ten się ekspresowo zmienia z racji częstszego wykorzystywania kart plastikowych w uwarunkowaniach stricte sprzedażowych, np.: karty z paskiem magnetycznym. Karty plastikowe mogą być numerowane za pośrednictwem drukarki kart plastikowych.

 
 

Żródło:http://www.artykuly.propl.eu/id-tag/identyfikatory-plastikowe


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry