« wstecz

Cardco Sp. z o. o. producent kart plastikowych - laureatem programu EU STANDARD 2008 .

Ogólnopolski program EU STANDARD to najnowsza propozycja dla firm i instytucji. Program ma na celu wyłonienie podmiotów, które osiągneły wysoki, ustabilizowany poziom jakości we wszystkich sferach działalności, produktu, usług, a także relacji B2B. Nagrodzone zostały te przedsiębiorstwa, które mocno inwestują w jakość i inowacyjcność. Docenione zostały podmioty, które oferują produkty i usługi na najwyższym europejskim poziomie. Nagrodą dla Laureatów jest godło EU STANDARD.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry