« wstecz

Czas na karty plastikowe - Cardco producent kart plastikowych, rabatowych i słałego klienta.

Różnego rodzaju firmy mieszczące się w biurowcach wykorzystują karty plastikowe w celu identyfikacji osoby wchodzącej do biura, bowiem taką kartę należy przyłożyć do czytnika i dopiero wtedy będzie mogli przejść przez bramkę.

Jak widzimy wykorzystanie takich kart jest ogromne nie dziwi, więc fakt że na świecie, a także w Polsce są specjalne firmy wytwarzające karty plastikowe. Konkurencja jest więc bardzo duża dlatego najczęściej firmy oferują także nadruki na takich kartach, możemy zamówić sobie np. logo naszej firmy, czy chociażby dane pracownika. Ale nie zapominajmy o tym, że firmy specjalizują się nie tylko w produkcji takich kart, bo przecież w jakiś sposób należy odczytać taką kartę, czy to w sklepie przez terminal, czy w firmie, dlatego bardzo często mamy możliwość zamówienia specjalnego urządzenia do odczytu kart.

Myślę, że przed takimi firmami jest świetlana przyszłość bo plastik zastępuje nam coraz częściej papierowe pieniążki, więc chociażby z tego jednego powodu firmy będą miały co robić w najbliższym czasie.

Źródło:http://tocho.pl/?p=2501


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry