« wstecz

System Karty Szkolnej!

„Ponad 100 uczniów trzech klas XXIII Liceum Ogólnokształcącego przy al. Piłsudskiego w Łodzi, pierwszego dnia szkoły otrzyma tzw. karty szkolne. Będą one uprawniały do wejścia na teren budynku, a przy okazji będą zwykłymi kartami płatniczymi.Uczniowie z młodszych klas dostaną karty dzień później, ponieważ na ich używanie muszą zezwolić rodzice. XXIII LO w Łodzi jest pierwszą w Polsce szkołą, w której uruchomiono taki system identyfikacji uczniów. Od 2 września, aby wejść na teren budynku i wyjść z niego, trzeba będzie przejść przez specjalne bramki umieszczone przy drzwiach wejściowych i przyłożyć kartę do czytnika.Zamontowane już przy wejściu do szkoły specjalne bramki mają zwiększyć bezpieczeństwo. Dzięki nowemu systemowi do budynku nie będą mogły dostać się niepowołane osoby”.

 

 

Źródło:http://expressilustrowany.pl/Community/50076,Blog_Wpis,Szkola_na_karte.html

 

 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry