« wstecz

Festiwal Plus Camerimage 2012

Zaproszony Keanu Reeves był jedną z największych gwiazd światowego kina. Kreacja w "Matrixach" przyniosła mu miliony dolarów.

Pozostali honorowi goście to: David Lynch, Joel Schumacher, Gus Van Sant, Alan Parker, Wadim Jusow, Daniel Olbrychski, Sławomir Idziak.

Niedziela należała do Davida Lyncha przez udział w wydaniu specjalnego programu telewizyjnego „Kocham Kino” w Miejskim Centrum Kultury, wystawę swoich litografii w Galerii Miejskiej BWA i spotkanie z fanami w Operze Nova.

Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych to 314 filmów, udział prawie 400 operatorów i ponad tysiąc studentów z całego świata. Łącznie przybyło na ten festiwal 3.500 osób a firma Cardco, jak co roku obsługiwała System Bezpieczeństwa i Identyfikacji osób podczas imprez masowych w oparciu o karty zbliżeniowe. System Kontroli Dostępu pozwolił na bieżącą ocenę aktualnej ilości gości, która zasiada aktualnie na widowni. Taka możliwość znacznie podnosi bezpieczeństwo i jest już podstawowym wymogiem organizatorów publicznych wydarzeń.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry