« wstecz

Finał Miss Polski - Płock 2012.

A oto zdobywczyni pozostałych nagród:

1. Wicemiss - Ewa Będzia z Łodzi

2. Wicemiss - Paulina Podlewska z Torunia

3. Wicemiss - Aleksandra Podsiadły z Warszawy

4. Wicemiss - Klaudia Wiśniowska z Warszawy

Miss widzów Polsatu - Paulina Podlewska

Miss Internetu - Magdalena Osińska z Łodzi.

Cieszymy się, że aż dwie dziewczyny pochodzą z naszego miasta tym bardziej, że mogły czerpać energię od swoich licznych łódzkich fanów, którzy zagościli w Orlen Arenie. Do finału kandydatki przygotowywały się w wyśmienitym hotelu Kawallo pod Słubicami niedaleko Płocka, w którym goście mogli oddać się relaksowi w wysokiej jakości SPA. Jak zwykle firma Cardco pomagała przy obsłudze systemów bezpieczeństwa. Organizatorów, gości VIP, Mediów, obsługę techniczną oraz wszystkie kandydatki na Miss Polski wyposażaliśmy w specjalne identyfikatory imienne w standardzie kart plastikowych, oraz okazjonalne smycze z logo organizatora stosowane standardowo podczas imprez masowych.

 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry