« wstecz

IV Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

Jak zwykle do Łodzi zawitają najwybitniejsi artyści konsolety z kraju i ze świata.

Warsztaty i spotkania poprowadzili: Haydn Bendall, Youth, Andy Jackson, Maciej Polak, Wojtek Pilichowski, Steve Osborne, Łukasz Kruszewski. Swoje produkty zaprezentują dystrybutorzy firm: Meyer Sound, Digico, Sennheiser, Shure, Avid. Zastała nawiązana współpracę ze Stowarzyszeniem Twórców ZAIKS, która przybliży aktualny stan prawny z zakresu coraz częściej łamanego prawa autorskiego.

Ceremonię wręczenia wyróżnień zorganizowano w przerwie między koncertami. Prowadzącym uroczystość był Piotr Metz. Pierwszy nagrodę odebrał Józef B. Nowakowski. Wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w dziedzinie produkcji muzycznej wręczyli mu członkowie zespołu Brygada Kryzys.

Steve Osborne otrzymał statuetkę za wizjonerstwo i pionierskie rozwiązania w produkcji muzycznej, którą wręczył mu ją Haydn Bendall. Kolejnym wyróżnionym był Martin Youth Glover a nagrodę otrzymał z rąk Alana Wildera. Statuetka „Człowieka ze Złotym Uchem” trafiła także do Eugeniusza Rudnika, który zawodowo jest aktywny od 1960 roku!!!. W tym czasie zrewolucjonizował produkcję muzyczną w Polsce.

Nic dziwnego, że nagrodę otrzymał za pionierskie osiągnięcia w dziedzinie dźwięku i produkcji. Ostatnim wyróżnionym podczas Soundedit 2012 był Tim Simenon, który otrzymał nagrodę za produkcję albumu Gavina Fridaya „Shag Tobaco”.

Wszyscy uczestnicy imprezy, czyli organizatorzy, muzycy, goście VIP, pracownicy techniczni- wyposażeni zostali tradycyjnie już przez firmę Cardco w identyfikatory personalizowane imiennie, stosowane powszechnie przy systemach bezpieczeństwa podczas imprez masowych. Szybka identyfikacja uczestników i gości VIP zwłaszcza przy bramkach kontroli dostępu dla dużej liczby zaproszonych to podstawa do wysokiej oceny dla organizatora festiwalu.

a poza tym ... wielkie słowa uznania dla p. Macieja Werka.

 


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry