« wstecz

IV Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

Jak zwykle do Łodzi zawitają najwybitniejsi artyści konsolety z kraju i ze świata.

Warsztaty i spotkania poprowadzili: Haydn Bendall, Youth, Andy Jackson, Maciej Polak, Wojtek Pilichowski, Steve Osborne, Łukasz Kruszewski. Swoje produkty zaprezentują dystrybutorzy firm: Meyer Sound, Digico, Sennheiser, Shure, Avid. Zastała nawiązana współpracę ze Stowarzyszeniem Twórców ZAIKS, która przybliży aktualny stan prawny z zakresu coraz częściej łamanego prawa autorskiego.

Ceremonię wręczenia wyróżnień zorganizowano w przerwie między koncertami. Prowadzącym uroczystość był Piotr Metz. Pierwszy nagrodę odebrał Józef B. Nowakowski. Wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w dziedzinie produkcji muzycznej wręczyli mu członkowie zespołu Brygada Kryzys.

Steve Osborne otrzymał statuetkę za wizjonerstwo i pionierskie rozwiązania w produkcji muzycznej, którą wręczył mu ją Haydn Bendall. Kolejnym wyróżnionym był Martin Youth Glover a nagrodę otrzymał z rąk Alana Wildera. Statuetka „Człowieka ze Złotym Uchem” trafiła także do Eugeniusza Rudnika, który zawodowo jest aktywny od 1960 roku!!!. W tym czasie zrewolucjonizował produkcję muzyczną w Polsce.

Nic dziwnego, że nagrodę otrzymał za pionierskie osiągnięcia w dziedzinie dźwięku i produkcji. Ostatnim wyróżnionym podczas Soundedit 2012 był Tim Simenon, który otrzymał nagrodę za produkcję albumu Gavina Fridaya „Shag Tobaco”.

Wszyscy uczestnicy imprezy, czyli organizatorzy, muzycy, goście VIP, pracownicy techniczni- wyposażeni zostali tradycyjnie już przez firmę Cardco w identyfikatory personalizowane imiennie, stosowane powszechnie przy systemach bezpieczeństwa podczas imprez masowych. Szybka identyfikacja uczestników i gości VIP zwłaszcza przy bramkach kontroli dostępu dla dużej liczby zaproszonych to podstawa do wysokiej oceny dla organizatora festiwalu.

a poza tym ... wielkie słowa uznania dla p. Macieja Werka.

 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry