« wstecz

KARTY PLASTIKOWE - niezbędnym narzędziem. Cardco Producent Kart Plastikowych, Rabatowych i Stałego Klienta.

Producent oferuje zwykle karty plastikowe firmom i instytucjom. Mogą one służyć jako identyfikatory pracowników, wyposażone są wtedy w imię, nazwisko oraz zdjęcie właściciela. Karty plastikowe mogą też służyć jako klucze do chronionych pomieszczeń, czy pokoi hotelowych. Programy lojalnościowe to programy, które mają na celu zachęcenie klientów do zakupów w danej sieci sklepów. Każde zakupy premiowane są punktami. Gdy zbierz się ich odpowiednia ilość, klient dostaje upominek lub zniżkę na zakupy. Do zbierania punktów służą karty plastikowe. Producent musi je dostarczyć np. do sieci perfumerii, gdzie są dawane klientom przy zakupach.  Istnieją też karty przedpłacone, czyli pre-paid. Są one nowoczesną formą bonów towarowych. W bankach jako karty płatnicze używane są karty plastikowe. Producent musi je wyposażyć w paski magnetyczne, chipy, miejsce na podpis i inne zabezpieczenia zabezpieczające karty przed podrobieniem. Aby pobrać pieniądze z konta z pośrednictwem bankomatu, należy znać PIN, czyli niepowtarzalną kombinację kilku cyfr. Natomiast w oddziale bankowym należy okazać dowód tożsamości, często też podpis jest porównywany ze wzorem przechowywanym w banku. Nawet karty biblioteczne to często karty plastikowe. Produkcja polega na wydrukowaniu karty zaopatrzonej w pasek magnetyczny oraz miejsce na imię nazwisko użytkownika. Przechowywane są na niej informacje o ilości wypożyczonych książek. Również dokumenty, takie prawo jazdy, wydawane są jako karty plastikowe. Produkcja musi spełniać rygorystyczne normy bezpieczeństwa, aby zapobiec drukowaniu fałszywych dokumentów. Prawo jazdy, czy dowód osobisty są wyposażone w hologramy oraz inne zabezpieczenia.

 

Źródło: http://www.fakty24.info/2009/05/19/karty-plastikowe-niezbednym-narzedziem/


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry