« wstecz

IX PIKNIK RODZINNY AKADEMII POLSKIEGO SUKCESU

W dniu 30 maja br. w rodzinnej atmosferze piknikowej spotkali się ludzie sukcesu z różnych dziedzin życia społecznego, laureaci medialni oraz członkowie Kapituły Akademii Polskiego Sukcesu, członkowie Polskiego Klubu Biznesu, sportowcy, przedstawiciele kultury, sztuki i przedsiebiorcy.

W trakcie pikniku zaprezentoane zostały najlepsze polskie firmy, produkty oraz osoby i instytucje, które odniosły sukces i mogą być pozytywnym przykładem rozwoju przedsiębiorczości.

Polski Klub Biznesu

Zapraszamy do galerii:

 

 

 

 

 


 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry