« wstecz

Gala Akademii Polskiego Sukcesu w Muzem Kolekcji im.Jana Pawła II

Uroczysta Gala wręczenia Medali Akademii Polskiego Sukcesu odbyła się w Galerii Porczyńskich w Warszawie w dniu 15 grudnia 2009 roku. Wyróżnienia przyznano osobom i firmom, które osiągnęły sukces  i pełnią ważną rolę w swoim segmencie działań.

Firma Cardco Sp. z o. o., wyróżniona została srebrnym medalem – Prezes Marek Galewski za wprowadzenie na polski rynek „Ogólnopolskiej Karty Rabatowej” rozpoczynającej erę karty plastikowej oraz działalność społeczną wspomagającą ważne wydarzenia kulturalne.


 

 

Cardco - Producent Kart Plastikowych, rabatowych i stałego klienta.

 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry