« wstecz

Złoty Medal Targów Securex 2010 - Systemy Kart Plastikowych

Jako laureaci Złotego Medalu, pragniemy w imieniu całej firmy Cardco Sp. z o.o. podziękować za przybycie na Targi Securex w Poznaniu. Nasze stoisko odwiedziło w ciągu czterech dni targowych blisko 2000 osób! Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszego stoiska i szczególne podziękowania kierujemy do członków Sądu Konkursowego i Zespołu Ekspertów za przyznanie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich za czytnik kart zbliżeniowych Xpass.

 

Xpass to innowacyjny czytnik kart zbliżeniowych (Unique, Mifare, HID) służący do Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy. Obsługiwane protokoły Wiegand, RS485 oraz TCP/IP pozwalają na elastyczne dopasowanie urządzenia do wymogów systemowych. Klasa szczelności IP65 oraz szeroki zakres temperatur pozwalają na swobodną pracę czytnika w warunkach zewnętrznych lub w trudnym środowisku. Wybór pomiędzy wbudowanym kontrolerem a modułem Secure I/O pozwala dopasować poziom bezpieczeństwa do wymaganych standardów.

Protokoły sieciowe
- Zarządzany bezpośrednio poprzez TCP/IP (statyczny lub DHCP)
lub magistralę RS485.
Zasilanie
- Komunikacja i zasilanie w jednym przewodzie (PoE),
- Zasilanie urządzeń wykonawczych do 600mA.
Rozbudowane definicje Kontroli Dostępu
- Duża pamięć użytkowników,
- Obsługa do 40 000 użytkowników, 128 harmonogramów,
128 grup dostępu i 64 stref systemu Suprema®.
Klasa szczelności IP65
- Praca w warunkach zewnętrznych lub w trudnym środowisku.
Ułatwiona instalacja i obsługa
- Możliwość wykorzystania wbudowanego przekaźnika oraz
wyjścia Wiegand,
- Obsługa kart funkcyjnych (dodawanie/kasowanie użytkowników).
Niewielkie rozmiary , nowoczesny design
- Smukły kształt pozwala na instalacje w lokalizacjach
o ograniczonym miejscu montażu,
- Interakcja z użytkownikiem: buzzer oraz wielokolorowy LED.

NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry