« wstecz

ZŁOTY MEDAL TARGÓW SECUREX 2008

 

Jako laureaci Złotego Medalu, pragniemy w imieniu całej firmy Cardco Sp. z o.o. podziękować za przybycie na Targi Securex w Poznaniu. Nasze stoisko odwiedziło w ciągu czterech dni targowych blisko 1000 osób! Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszego stoiska i szczególne podziękowania kierujemy do członków Sądu Konkursowego i Zespołu Ekspertów za przyznanie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich za czytnik biometryczny linii papilarnych BioStation.

Podziękowania zamieściliśmy również na stronie internetowej czasopisma ZABEZPIECZENIA:

http://www.zabezpieczenia.com.pl/content/view/572/138/

Podstawowe dane nagrodzonego produktu:

 

 

  • Kontrola Dostępu i Rejestracja Czasu Pracy w jednym. 
  • 50 000 wzorców i 500 000 zdarzeń w pamięci czytnika.
  • Komunikacja: WiFi, LAN, USB, RS-232, RS-485.
  • Obsługa kart zbliżeniowych: Mifare, Unique 125 Khz i HID.

Kartę katalogową produktu możecie Państwo pobrać w zakładce DO POBRANIA

        Wielokrotnie nagrodzony algorytm rozpoznawania linii papialarnych. 1 miejsce w testach FVC 2004 i 2006 (za najlepszy algorytm komercyjny rozponawania linii papilarnych) oraz zastosowany najlepszy na świecie sensor firmy UPEK TC1, który nie umożliwia użycia sfabrykowanego odcisku palca, to wszystko w jednym produkcie BioStation.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry