« wstecz

Certyfikat Solidna Firma 2011 dla firmy CARDCO Sp. z o.o.

"- Życzę Państwu, by w kolejnych latach więcej przedsiębiorstw odważyło się poddać trudnej weryfikacji, po spełnieniu której firma będzie się mogła poszczycić mianem solidnej. Z wielką przyjemnością wręczam dziś certyfikaty dla niezawodnych i sumiennych - powiedziała wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska. - Chciałabym, by biznes w Polce oparty był tylko i wyłącznie na solidnych i uczciwych postawach - dodała wojewoda."

"Zwracając się do zebranych, wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak stwierdził: - Warto być przyzwoitym i solidnym. Ciesze się bardzo, że mogę Państwu pogratulować dziesięciu lat działalności i promowania uczciwych pracodawców i kontrahentów."


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry