« wstecz

Obsługa imprezy modowej FashionPhilosophy Fashion Week Poland

Firma Cardco stworzyła wcześniej na stronie internetowej Pre-Rejestrację uczestników imprezy modowej pragnących zarejestrować się wcześniej poprzez stronę internetową, aby przed pokazem odebrać jedynie swój badge w przypadku przyznania akredytacji przez organizatora. Gość zgłaszający się do Recepcji posiadający akredytacje – w ciągu kilkunastu sekund otrzymuje personalizowany imiennie identyfikator w standardzie karty kredytowej z wygenerowanym kodem kreskowym, co umożliwia dostęp do wcześniej przyznanych stref w tym przypadku poszczególnych pokazów.

 

Każdego dnia wydarzenie odwiedziło 3.000 gości, w tym 500 zarejestrowanych dziennikarzy, fotoreporterów i blogerów z Polski i zagranicy. Najwięcej gości przybyło na pokazy duetu Paprocki&Brzozowski, Agaty Wojtkiewicz, Michała Szulca, Nataszy Pavluchenko i Łukasza Jemioła. W Out Of Schedule największą popularnością zdobył pokaz Maldorora, Łukasza Stęnia i duetu Hector&Karger.

 

Więcej informacji na stronie: www.fashionweek.pl


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry