« wstecz

Systemy Identyfikacji dla Finału Futbolu Amerykańskiego.

".....Witam serdecznie,

Chciałem bardzo gorąco podziękować za pomoc i zaangażowanie Pana oraz Pana rodziny i współpracowników Cardco w realizację naszego projektu.

NAC VII SuperFinał na Stadionie Narodowym w Warszawie przerósł najśmielsze marzenia i oczekiwania wszystkich osób z zespołu organizacyjnego. Sprzedanie wszystkich możliwych miejsc na kilka godzin przed otwarciem bram uważamy za ogromny sukces. Udało się pokazać wszystkim przybyłym, że można zabrać swoje dzieci i spędzić popołudnie na stadionie w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze. Pokazaliśmy również jak smakuje futbol amerykański i pozwoliliśmy swobodnie zwiedzić i obejrzeć Stadion Narodowy. A wszystko odbyło się bez żadnej interwencji służb porządkowych i medycznych, co uważamy za kolejny powód do radości.

Dziękuję, że zgodził się Pan na pomoc w tym przedsięwzięciu i obdarzył nas dużym zaufaniem. Zdaję sobie sprawę, że firma CardCo poniosła pewne koszty, o których tak naprawdę nie mieliśmy okazji porozmawiać. Ale głęboko wierzę w to, że ten projekt to dopiero początek naszej współpracy. A identyfikatory, które wyprodukowaliśmy 15 lipca trafiły do osób, które mogą być kolejnymi, potencjalnymi klientami. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele tak wspaniałych przedsięwzięć.

Pozdrawiam,

Tomasz Pijarczyk - PLFA...."

 

Serdecznie dziękuję Panu Tomaszowi Pijarczykowi za słowa uznania. Jesteśmy usatysfakcjonowani pomocą w dostawie identyfikatorów i obsłudze systemu identyfikacji podczas meczu futbolu amerykańskiego tym bardziej, słysząc, że odnotowano żadnej interwencji służb porządkowych, co utwierdza nas w przekonaniu, iż nasze identyfikatory usprawniają organizację i podnoszą poziom bezpieczeństwa imprez masowych takich jak festiwale, konferencje, targi i koncerty.

Marek Galewski – Cardco.

IDENTYFIKATORY


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry