« wstecz

Systemy Identyfikacji dla Finału Futbolu Amerykańskiego.

".....Witam serdecznie,

Chciałem bardzo gorąco podziękować za pomoc i zaangażowanie Pana oraz Pana rodziny i współpracowników Cardco w realizację naszego projektu.

NAC VII SuperFinał na Stadionie Narodowym w Warszawie przerósł najśmielsze marzenia i oczekiwania wszystkich osób z zespołu organizacyjnego. Sprzedanie wszystkich możliwych miejsc na kilka godzin przed otwarciem bram uważamy za ogromny sukces. Udało się pokazać wszystkim przybyłym, że można zabrać swoje dzieci i spędzić popołudnie na stadionie w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze. Pokazaliśmy również jak smakuje futbol amerykański i pozwoliliśmy swobodnie zwiedzić i obejrzeć Stadion Narodowy. A wszystko odbyło się bez żadnej interwencji służb porządkowych i medycznych, co uważamy za kolejny powód do radości.

Dziękuję, że zgodził się Pan na pomoc w tym przedsięwzięciu i obdarzył nas dużym zaufaniem. Zdaję sobie sprawę, że firma CardCo poniosła pewne koszty, o których tak naprawdę nie mieliśmy okazji porozmawiać. Ale głęboko wierzę w to, że ten projekt to dopiero początek naszej współpracy. A identyfikatory, które wyprodukowaliśmy 15 lipca trafiły do osób, które mogą być kolejnymi, potencjalnymi klientami. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele tak wspaniałych przedsięwzięć.

Pozdrawiam,

Tomasz Pijarczyk - PLFA...."

 

Serdecznie dziękuję Panu Tomaszowi Pijarczykowi za słowa uznania. Jesteśmy usatysfakcjonowani pomocą w dostawie identyfikatorów i obsłudze systemu identyfikacji podczas meczu futbolu amerykańskiego tym bardziej, słysząc, że odnotowano żadnej interwencji służb porządkowych, co utwierdza nas w przekonaniu, iż nasze identyfikatory usprawniają organizację i podnoszą poziom bezpieczeństwa imprez masowych takich jak festiwale, konferencje, targi i koncerty.

Marek Galewski – Cardco.

IDENTYFIKATORY


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry