« wstecz

Miss Suprainternational 2012

Identyfikatory jak zawsze pomogły organizatorowi jakim jest firma Nowa Scena w podniesieniu poziomu bezpieczeństwa imprezy i usprawnieniu logistyki organizacynej przedsięwzięcia.
Gala wyborów transmitowana jest przez 20 stacji telewizyjnych z całego świata dlatego nasze identyfikatory w systemie bezpieczeństwa stają się coraz bardziej istotnym elementem biletowania imprez masowych, że identyfikator taki może posiadać odpowiednie zabezpieczenie przed fałszowaniem lub chip zbliżeniowy a smycze stają się elementem reklamowym dla sponsorów przedsięwzięcia.
Piękne kandydatki, które także posiadały nasze identyfikatory zjechały z 60 krajów świata do Hali Mery w Warszawie, aby walczyć o zdobycie korony Miss Suprainternational 2012.
Wygrała Białorusinka Katsyariana Buraya.
W ubiegłym roku, wybory Miss Supranational wygrała Polka - Monika Lewczuk.
Polka zachwyciła wtedy cały świat. W tym roku reprezentowała nas Miss Nastolatek 2012,
17-letnia a zarazem nieśmiała Agnieszka Karasiewicz.

 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry