« wstecz

Gala Finałowa Mistrza Mowy Polskiej

W tym roku tak dużo osób identyfikowano z propagatorami pięknej mowy ojczystej, że jury przyznało, aż 4 tytuły Mistrzowskie tj. Olgierdowi Łukaszewiczowi - aktorowi, Piotrowi Majewskiemu - dziennikarzowi,
Dariuszowi Beresce - aktorowi i Wandzie Chotomskiej - pisarce. Organizatorzy Mistrza Mowy Polskiej są jednocześnie twórcami Programu Solidna Firma, w której Cardco uczestniczy prawie od początku, bo 2003, i wspomaga tę organizację w systemy identyfikacji osób, system kontroli dostępu i dostarcza okazjonalne karty identyfikacyjne.
 

Toruń 24.09.2012r.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry