« wstecz

Akademia Polskiego Sukcesu

Prof. H. Skarżyński jest wzorem łączenia nauki, edukacji, społecznikostwa i biznesu. Jako szef Światowego Centrum z powodzeniem godzi interesy ogólno dostępnej służby zdrowia jak i komercyjnego lecznictwa w obiektach o standardzie pięciogwiazdkowych hoteli i przy użyciu najnowocześniejszej w świecie aparatury. Należy podkreślić, że skomplikowane operacje śledzone są jednocześnie przez ponad 20.000 lekarzy!!! na całym świecie dzięki sieci IT. Fundamentem Akademii Sukcesu jest Polski Klub Biznesu, którego od ponad 20 lat jesteśmy członkami. Tak się składa, że organizacja ta była w latach 1992-2012 jednym z pierwszych naszych klientów, zamawiających wówczas legitymacje członkowskie, karty plastikowe, karty rabatowe, identyfikatory, smycze, które zawsze podnosiły sprawność organizacji imprez masowych, a także szybką identyfikację i bezpieczeństwo członków klubu.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry