« wstecz

IV Międzynarodowa Konferencja SASMA Business Security Conference

Podczas spotkania prelegenci - światowej klasy eksperci zarządzający bezpieczeństwem w międzynarodowych korporacjach oraz niezależni konsultanci zaprezentowali najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie. Dyskutowali nad ich przyszłością w Polsce i na świecie a także nad określeniem sposobu identyfikacji i przeciwdziałania nowo powstałych przestępstw gospodarczych. Biuro Ochrony Rządu objęło to wydarzenie patronatem honorowym. We wspólnej dyskusji uczestniczyli przedstawiciele branż: bezpieczeństwa i ochrony, produkcyjnych, logistycznych, finansowych, IT i wielu innych, ważnych dla funkcjonowania biznesu. Gościem specjalnym konferencji był Eduard Emde (ASIS International) – prezydent największej na świecie organizacji zrzeszającej ekspertów ds. bezpieczeństwa. Spośród polskich prelegentów wysłuchaliśmy wykładu Dariusza Deptały o zagrożeniach terrorystycznych oraz wystąpienia Edyty Plichty i policjanta – Adama Grajewskiego, którzy poruszali temat bezpieczeństwa dziedzictwa narodowego. Podczas spotkania wystawcy prezentowali najnowszej generacji sprzęt służący do monitoringu (prezentacja sprzętu firmy NEDAP, Juwentus, TASC, Segway i Robokopter). Firma Robokopter przygotowała pokazowy lot Robokoptera. Wśród uczestników konferencji Fundacją Byłych Funkcjonariuszy BOR licytowała piłkę siatkową, którą nasza reprezentacja wygrała w lipcu 2012 r. Ligę Światową w Sofii. Piłkę, wraz z autografami polskich siatkarzy, za cenę 2000 zł wylicytował prezydent ASIS International - Eduard Emde. Środki z licytacji wspomogą znajdujące się w trudnej sytuacji rodziny żołnierzy i oficerów Biura Ochrony Rządu. Firma Cardco oprócz uczestnictwa w tak ważnym spotkaniu poświęconym systemom bezpieczeństwa i identyfikacji nowych zagrożeń wyposażyła uczestników w imienne identyfikatory w postaci kart plastikowych, co jak zawsze usprawnia organizację i przebieg konferencji.

Więcej szczegółów na http://www.sas-ma.org/4-th-sasma-business-security-conference.

 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry