« wstecz

IV Międzynarodowa Konferencja SASMA Business Security Conference

Podczas spotkania prelegenci - światowej klasy eksperci zarządzający bezpieczeństwem w międzynarodowych korporacjach oraz niezależni konsultanci zaprezentowali najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie. Dyskutowali nad ich przyszłością w Polsce i na świecie a także nad określeniem sposobu identyfikacji i przeciwdziałania nowo powstałych przestępstw gospodarczych. Biuro Ochrony Rządu objęło to wydarzenie patronatem honorowym. We wspólnej dyskusji uczestniczyli przedstawiciele branż: bezpieczeństwa i ochrony, produkcyjnych, logistycznych, finansowych, IT i wielu innych, ważnych dla funkcjonowania biznesu. Gościem specjalnym konferencji był Eduard Emde (ASIS International) – prezydent największej na świecie organizacji zrzeszającej ekspertów ds. bezpieczeństwa. Spośród polskich prelegentów wysłuchaliśmy wykładu Dariusza Deptały o zagrożeniach terrorystycznych oraz wystąpienia Edyty Plichty i policjanta – Adama Grajewskiego, którzy poruszali temat bezpieczeństwa dziedzictwa narodowego. Podczas spotkania wystawcy prezentowali najnowszej generacji sprzęt służący do monitoringu (prezentacja sprzętu firmy NEDAP, Juwentus, TASC, Segway i Robokopter). Firma Robokopter przygotowała pokazowy lot Robokoptera. Wśród uczestników konferencji Fundacją Byłych Funkcjonariuszy BOR licytowała piłkę siatkową, którą nasza reprezentacja wygrała w lipcu 2012 r. Ligę Światową w Sofii. Piłkę, wraz z autografami polskich siatkarzy, za cenę 2000 zł wylicytował prezydent ASIS International - Eduard Emde. Środki z licytacji wspomogą znajdujące się w trudnej sytuacji rodziny żołnierzy i oficerów Biura Ochrony Rządu. Firma Cardco oprócz uczestnictwa w tak ważnym spotkaniu poświęconym systemom bezpieczeństwa i identyfikacji nowych zagrożeń wyposażyła uczestników w imienne identyfikatory w postaci kart plastikowych, co jak zawsze usprawnia organizację i przebieg konferencji.

Więcej szczegółów na http://www.sas-ma.org/4-th-sasma-business-security-conference.

 


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry