« wstecz

" Smyki na start".

21-go października kolejny raz Smyki z kibicami pojawiły się na Starcie tym razem w Świeciu nad Osą. Zawody modeli latających odbyły się w gościnnym Zespole Szkół i Placówek Nr 1 (województwo Kujawsko-Pomorskie). Dzięki Dyrekcji Szkoły udało się powrócić do wersji halowej, co duże znaczenie przy chłodnej i wietrznej aurze pogodowej.

W sali gimnastycznej Szkoły stawiło się łącznie 54 zawodników z bliższej i dalszej okolicy (w tym z Kwidzyna) w kategoriach wiekowych: do 8 lat, do 11 lat, do 14 lat oraz do lat 18-tu. Koncepcja „Smyków” ciągle ewoluuje i organizator poszukuje najlepszego podziału na kategorie wiekowe.

Modele klejono na 12 dedykowanych stanowiskach modelarskich. Infrastruktura umożliwiła przygotowanie, loty próbne i konkursowe dla wszystkich modeli uczestników zawodów. Po raz kolejny wszyscy zapisani uczestnicy zostali sklasyfikowani na koniec zawodów, co jest świadectwem ogromnego zaangażowania i dużej dyscypliny zawodników. Głównym Sędzia Zawodów był kapitan Karol Pawlicki, który przybył wraz ze swoją małżonką Panią kapitan Beatą Pawlicką, oraz przyszłymi lotnikami Moniką i Mariuszem Pawlickimi z Warszawy.

Firma Cardco służyła pomocą w wykonaniu specjalnego identyfikatora. W tym przypadku identyfikator spełniał rolę tablicy do zapisywania wyników w poszczególnych zawodach i eliminacjach. System Identyfikacji dla młodych uczestników znacznie podniósł sprawność organizacyjną i bezpieczeństwo imprezy masowej.

 


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry