« wstecz

" Smyki na start".

21-go października kolejny raz Smyki z kibicami pojawiły się na Starcie tym razem w Świeciu nad Osą. Zawody modeli latających odbyły się w gościnnym Zespole Szkół i Placówek Nr 1 (województwo Kujawsko-Pomorskie). Dzięki Dyrekcji Szkoły udało się powrócić do wersji halowej, co duże znaczenie przy chłodnej i wietrznej aurze pogodowej.

W sali gimnastycznej Szkoły stawiło się łącznie 54 zawodników z bliższej i dalszej okolicy (w tym z Kwidzyna) w kategoriach wiekowych: do 8 lat, do 11 lat, do 14 lat oraz do lat 18-tu. Koncepcja „Smyków” ciągle ewoluuje i organizator poszukuje najlepszego podziału na kategorie wiekowe.

Modele klejono na 12 dedykowanych stanowiskach modelarskich. Infrastruktura umożliwiła przygotowanie, loty próbne i konkursowe dla wszystkich modeli uczestników zawodów. Po raz kolejny wszyscy zapisani uczestnicy zostali sklasyfikowani na koniec zawodów, co jest świadectwem ogromnego zaangażowania i dużej dyscypliny zawodników. Głównym Sędzia Zawodów był kapitan Karol Pawlicki, który przybył wraz ze swoją małżonką Panią kapitan Beatą Pawlicką, oraz przyszłymi lotnikami Moniką i Mariuszem Pawlickimi z Warszawy.

Firma Cardco służyła pomocą w wykonaniu specjalnego identyfikatora. W tym przypadku identyfikator spełniał rolę tablicy do zapisywania wyników w poszczególnych zawodach i eliminacjach. System Identyfikacji dla młodych uczestników znacznie podniósł sprawność organizacyjną i bezpieczeństwo imprezy masowej.

 


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry