« wstecz

KONGRES Wojsko Polskie szansą dla przedsiębiorczości.

Prezes A. Matliński odwiedzający stoisko Cardco - dostawcy Systemów Bezpieczeństwa, Kontroli Dostępu i Identyfikacji w oparciu o karty elektroniczne, biometrię twarzy i linii papilarnych.

 "- Wojsko jest coraz bardziej profesjonalne, wymaga, więc doskonałej obsługi – powiedział podczas otwarcia Kongresu Andrzej Matliński, prezes Fundacji Surei No Mon, która wraz z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi, Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową oraz Wyższą Szkołą Studiów Międzynarodowych, zorganizowała Kongres.

– Potrzeby armii są ogromne. 100 tys. ludzi trzeba ubrać, nakarmić, wyposażyć i transportować. I to nie tylko tu, na miejscu. Ktoś musi zabezpieczać logistycznie naszych żołnierzy podczas misji wojskowych. Ponadto potrzebne są urządzenia do przygotowywania posiłków i firmy zajmujące się transportem żywności. Sprzęt biurowy i meble, bielizna pościelowa i stołowa, materiały medyczne, środki opatrunkowe, a nawet materiały i usługi budowlane. Targi i kongres będą, więc doskonałą okazją do zapoznania się ze specyfiką obsługi logistycznej armii i nawiązania kontaktów biznesowych – dodał prezes Matliński.

Wywiad dla telewizji Toya udzielony przez Rafała Galewskiego - szefa działu Systemów Bezpieczeństwa, Kontroli Dostępu i Identyfikacji w łódzkiej firmie Cardco. Pełny dostęp do nagrania z wystawiającymi się firmami na - http: //moya.toya.net.pl/site_aktualnosci.php?news_id=4455

W pierwszym dniu Kongresu odwiedzający mieli okazję uczestniczyć w konferencji naukowo-biznesowej „Wojsko Polskie – Gospodarka i Świat”, mogący skorzystać z wiedzy specjalistów wojskowych z Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, Wojskowych Ośrodków Badawczo-Wdrożeniowych Służb Żywnościowej oraz Mundurowej m.in. na temat wymagań stawianych dostawcom produktów i usług w przetargach organizowanych przez służby logistyczne. Ponadto zgromadzeni mogli spotkać się z przedstawicielami firm, które od lat prowadzą współpracę z wojskiem.

Drugi dzień konferencji ukierunkowany był na zaopatrzenie w umundurowanie, produkty tekstylne, żywność, paliwa i smary, usługi remontowo-budowlane w tym zabezpieczenia technicznego, informatycznego w zakresie biometrycznych systemów identyfikacji, kontroli dostępu i dozoru służby wartowników.

 


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry