« wstecz

Czytniki kart magnetycznych

Czytniki kart magnetycznych są najczęściej stosowane w systemach automatycznej identyfikacji: np. lojalnościowych czy gastronomicznych. Urządzenia te umożliwiają odczyt informacji wcześniej zapisanych z karty magnetycznej. Odczyt danych możliwy jest maksymalnie z 3 ścieżek paska magnetycznego umieszczonego na karcie. Dane zapisywane są w formie numerycznej lub alfanumerycznej w zależności od wybranej ścieżki. Przy wyborze czytnika należy zwrócić uwagę, którą ścieżkę ma odczytywać z karty. Oferujemy również kodery do kart magnetycznych umożliwiające zapis karty z naniesionym paskiem magnetycznym.

 

NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry