« wstecz

Aktualności

Securex 26-29.04.2010 Pawilon 7, stoisko nr. 48

2010-02-19

Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX 2010. Cardco - Producent kart plastikowych.

» więcej

Koncesja MSWiA

2010-01-01

Koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanej w formie zabezpieczenia technicznego wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

» więcej

KARTY PLASTIKOWE - niezbędnym narzędziem. Cardco Producent Kart Plastikowych, Rabatowych i Stałego Klienta.

2009-12-12

Karty plastikowe to niezbędne narzędzie współczesnego człowieka. W wielu dziedzinach używane są karty plastikowe. Produkcja polega na zadrukowaniu na specjalnej drukarce kawałka plastiku o wymiarach 85×54 milimetrów, za pomocą jednej z technik drukarskich. Podczas procesu produkcji dodaje się pasek magnetycznego lub chip, zawierający informacje. Karty płatnicze, identyfikatory, klucze do zamków magnetycznych, karty biblioteczne, programy lojalnościowe to tylko niektóre z zastosowań, jakie mają karty plastikowe.

» więcej

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

2009-12-07

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę życzy Załoga firmy CARDCO

» więcej

Targi Poznańskie - Obsługa Systemu Identyfikacji - Cardco Producent Kart Plastikowych, Rabatowych i Stałego Klienta.

2009-11-17

W dniach 17-19.11.2009 firma Cardco podczas Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Akcesoriów Tapicerskich dla przemysłu mebli tapicerowanych i mebli do siedzenia z obszaru Polski i Europy Środkowo-Wschodniej zainstalowała i obsługiwała indywidualny System Identyfikacji i Akredytacji dla gości i partnerów zaproszonych przez gospodarza wydarzenia tj. SURVEY Marketing + Consulting sp. z o.o.

» więcej

System Identyfikacji i Rejestracji uczestników Forum Krzyżowa. Cardco Producent kart plastikowych, rabatowych, stałego klienta.

2009-11-12

Cardco w dniach 12-14.11.2009r. zainstalowało i obsługiwało system identyfikacji i akredytacji gości uczestniczących w Dolnośląskim Forum Politycznym i Gospodarczym. Organizowane jest co roku w Krzyżowej przy współdziałaniu Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego od roku 1999.

» więcej

Czas na karty plastikowe - Cardco producent kart plastikowych, rabatowych i słałego klienta.

2009-08-25

Jest to temat na czasie, bowiem chyba każdy z nas używa i posiada karty plastikowe, przynajmniej jedną. Najbardziej popularnymi są oczywiście karty bankowe, zarówno debetowe jak i kredytowe, ale nie można powiedzieć, że to jedyne. Nie można zapomnieć, oczywiście pomału wychodzą z użycia ponieważ prawie każdy Polak posiada telefon komórkowy o kratach telefonicznych, obecnie chyba największy zbiór takich kart posiadają kolekcjonerzy.

» więcej

Wielka Kampania Reklamowa !

2009-06-09

Firma CardCo rozpoczęła kampanię reklamową - Warszawa i Łódź. Cardco producent kart plastikowych.

» więcej

IX PIKNIK RODZINNY AKADEMII POLSKIEGO SUKCESU

2009-05-31

Polski Klub Biznesu w dniu 31 maja 2009 r. zorganizował IX Piknik Rodzinny Akademii Polskiego Sukcesu, który odbył się na terenie pięknego obiektu - Hotel 500 w Zegrzu.

» więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry