« wstecz

Aktualności

Miss Suprainternational 2012

2012-09-21

Kolejny raz Cardco miało okazję dostarczyć system identyfikacji na międzynarodowe wydarzenie jakim stały się wybory Miss Suprainternational 2012, które odbyły się 14.09.2012r. w warszawskiej Hali Mery.

» więcej

Mistrzostwa Świata DANONE CUP - IDENTYFIKATORY

2012-09-14

Mistrzostwa Świata DANONE CUP - Stadion Narodowy Warszawa 2012

» więcej

Cardco - dostawca Systemu Identyfikacji dla "Oblężenie Malborka 2012"

2012-08-07

W dniach 19-22 lipca 2012 odbyła się kolejna fascynująca i profesjonalnie przygotowana inscenizacja "Oblężenia Malborka 1410". W tym roku głównymi bohaterami byli Robert Gonera, Witold Szulc, Michał Kowalski i Robert Wrzostek. Narrację prowadziła Krystyna Czubówna.

» więcej

Impact Fest - Warszawa Bemowo 27.07.2012

2012-08-07

Dostawa Systemu Identyfikacji (identyfikatory). Wreszcie długo oczekiwany koncert rewelacyjnej kapeli z Kalifornii - Red Hot Chili Peppers. Kilkadziesiąt tysięcy fanów zjechało z całego świata i nawet goście z Australii nie widzieli problemu, aby zjawić się na Bemowie i otrzymać identyfikatory uprawniające do oddania się długo oczekiwanym żywiołowym doznaniom.

» więcej

Systemy Identyfikacji dla Finału Futbolu Amerykańskiego.

2012-08-07

Podziękowanie Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego dla Cardco za obsługę Systemu Identyfikacji i dostawę identyfikatorów.

» więcej

Firma CARDCO sponsorem półfinałów Miss Polski 2012

2012-07-02

Nasze reprezentantki w Finale Miss Polski 2012!

» więcej

Podziękowania - wybory Miss Polski Ziemi Łódzkiej

2012-04-30

Podziękowania dla firmy Cardco za pomoc i okazane wsparcie przy organizacji wyborów Miss Polski Ziemi Łódzkiej.

» więcej

Certyfikat Solidna Firma 2011 dla firmy CARDCO Sp. z o.o.

2012-01-25

Siedemnaście firm z województwa łódzkiego uhonorowanych zostało certyfikatem Solidna Firma. W regionalnym finale programu, który odbył się w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi, nagrodzono podmioty gospodarcze za rzetelność działania.

» więcej

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

2012-01-16

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej.

» więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry